1. oktobrī Valmierā norisināsies biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam”

1. oktobrī Valmierā norisināsies biznesa un iedvesmas forums “Māksla būt uzņēmējam”. Šī gada foruma tēma ir “Pāri robežām”. Forumā būs iespēja uzzināt dažādu uzņēmēju pieredzi un atziņas par robežu paplašināšanu un pārvarēšanu, par pieredzi darboties gan Latvijā, gan ārpus tās. Tā būs lieliska iespēja arī labāk iepazīt dažādus Valmieras novada un Vidzemes uzņēmējus, kā arī drosmīgus Latvijas uzņēmējus citur pasaulē. Starp runātājiem būs zīmola “Grasbergs” izveidotājs Jānis Grasbergs, pasākumu producente un Radošās apvienības “Skudra metropole” vadītāja Gundega Skudriņa, Valmieras vasaras teātra festivāla un Valmieras ECOC2027 programmas mākslinieciskais vadītājs Reinis Suhanovs, SIA “Valpro” pārdošanas dienesta vadītājs Andris Zariņš, kā arī daudzi citi iedvesmojoši un aizrautīgi uzņēmēji.

Forums tiek veidots ar mērķi tuvināt mākslu, kultūru un uzņēmējdarbību, attīstīt radošās industrijas un iedvesmot uzņēmīgus cilvēkus sākt savu ceļu uzņēmējdarbībā, parādot tās daudzveidību un iespējas. Tāpat katru gadu arī pieredzējuši uzņēmēji forumā var smelties jaunas atziņas un idejas, kā darboties vēl veiksmīgāk.

Forumā kā klausītāji īpaši aicināti piedalīties Vidzemes novada jaunieši, jaunie uzņēmēji, uzņēmēji, kas vēlas attīstīt jaunus virzienus vai iedvesmoties, kā arī aktīvi cilvēki, kas vēlas sākt ko jaunu.

Šogad ar iedvesmas stāstiem dalīsies uzņēmēji no dažādām nozarēm, taču īpašu uzmanību veltīsim radošajām industrijām. Forumu atklās Jānis Grasbergs, zīmola “Grasbergs” izveidotājs, ar stāstu par to, kā tradīcijām bagātu nozari pārvērst mūsdienīgā zīmolā. Kā attīstīt uzņēmējdarbību viesmīlībā, stāstīs Ķoņu dzirnavu saimniece Mirdza Čākure. SIA “Vidzemes Televīzija” valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris stāstīs par pieredzi, attīstot kanālu “ReTV”. Audio reklāmas studijas “80art” līdzīpašnieks Toms Bergs  dalīsies pieredzē par mūsdienīgu pakalpojumu attālināti pirms tas kļuva par pirmo nepieciešamību. Radošās apvienības “Skudras metropole” vadītāja Gundega Skudriņa stāstīs par ideju radīšanu un īstenošanu pāri ikdienišķām robežām.

Foruma otro daļu ar enerģisku meistarklasi un savu stāstu iesāks Valmieras Yamaha mūzikas skolas vadītājs Jānis Ozoliņš. Par uzdrīkstēšanos mākslu apvienot ar biznesu ārpus Latvijas robežām pastāstīs idejas “Fine art plate” radītāja un #ESILV pārstāve Liene Poriete. Reinis Suhanovs aicinās uz apkārtējo raudzīties plašāk, laužot stereotipus un nostiprinot Valmieras vasaras teātra festivālu Latvijas kultūras kartē, kā arī  aizvedot Valmieru līdz Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027.gada konkursa finālam. Forumu noslēgs pieredzējuša uzņēmuma stāsts. SIA “Valpro” pārdošanas dienesta vadītājs Andris Zariņš dalīsies pieredzē par produktu virzīšanu tirgū, jaunu produktu un uzņēmuma attīstību cauri laikiem. Netrūks arī pārsteigumu un aktīvas līdzdalības.

Forums notiks koncertzālē “Valmiera”, 1. oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.30. un ir bez maksas. Aicinām iepriekš savu dalību reģistrēt foruma mājaslapā www.makslabutuznemejam.lv, kur pieejama arī detalizēta  pasākuma programma un plašāka informācija par foruma runātājiem. Klātienē vietu skaits ierobežots.

Forumu organizē Valmieras Attīstības aģentūra un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Pasākums tiek organizēts kā zaļās plūsmas pasākums (klātienē piedalīties var tikai vakcinētas un COVID-19 pārslimojušas personas). Pasākuma dienā pie reģistrēšanās būs jāuzrāda derīgs sertifikāts, kas apliecina, ka esat vakcinējies pret COVID-19 vai esat pārslimojis COVID-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Kopā ar sertifikātu būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Informācija: Māra Rudīte, Uzņēmējdarbības projektu vadītāja, Valmieras Attīstības aģentūra Tālr.: +371 26454562 E-pasts: